Wspaniała „10”

    Sorry, no posts matched your criteria.

Wspaniała „10”

WSPANIAŁA „10” – tworzą ją uczniowie odpowiednio kl. 4-6 SP i kl. 1-3 GIM, którzy w danym roku szkolnym uzyskali najwyższe wyniki w nauce i co najmniej bardzo dobrą ocenę z zachowania.
Dodatkowo lider WSPANIAŁEJ „10” uzyskuje tytuł NAJLEPSZEGO UCZNIA ROKU.

Szkoła Podstawowa

Chojnacka Maja - Najlepszy Uczeń 2017
Cholajda Julia - Najlepszy Uczeń 2017
Gradowski Piotr- Najlepszy Uczeń 2017
Łaska Zuzanna - Najlepszy Uczeń 2017
Bażant Błażej - Najlepszy Uczeń 2017
Jamszoł Wiktor - Najlepszy Uczeń 2017
Jędraszek Paweł
Majdańska Melania
Nowak Adrianna
Ponikła Wiktoria
Rachwalska Martyna

Gimnazjum

Manikowska Anna - Najlepszy Uczeń 2017
Przybył Julianna - Najlepszy Uczeń 2017
Nowaczyk Kamil
Sołtysiak Magdalena
Łabeńska Zuzanna
Marczak Mateusz
Leki Wiktoria
Cieślak Natalia
Kołecka Alicja
Pola Walczyńska

Szkoła Podstawowa

Chojnacka Maja - Najlepszy Uczeń 2016
Gradowski Piotr- Najlepszy Uczeń 2016
Miziała Bartosz - Najlepszy Uczeń 2016
Bażant Błażej - Najlepszy Uczeń 2016
Cholajda Julia - Najlepszy Uczeń 2016
Jamszoł Wiktor - Najlepszy Uczeń 2016
Łaska Zuzanna - Najlepszy Uczeń 2016
Knychaus Adam - Najlepszy Uczeń 2016
Nowicka Aleksandra - Najlepszy Uczeń 2016
Walczyńska Pola - Najlepszy Uczeń 2016

Gimnazjum

Manikowska Anna - Najlepszy Uczeń 2016
Gaj Michalina - Najlepszy Uczeń 2016
Marczak Mateusz
Nowaczyk Kamil
Sołtysiak Magdalena
Kołecka Alicja
Łabeńska Zuzanna
Jaworska Julia
Cieślak Natalia
Pługowska Magdalena
Zamysłowska Anna

Szkoła Podstawowa

Bażant Błażej - Najlepszy Uczeń 2015
Cholajda Julia - Najlepszy Uczeń 2015
Jamszoł Wiktor - Najlepszy Uczeń 2015
Walczyńska Pola - Najlepszy Uczeń 2015
Kołecka Alicja - Najlepszy Uczeń 2015
Manikowska Anna - Najlepszy Uczeń 2015
Gradowski Piotr
Łaska Zuzanna
Łabeńska Zuzanna
Bogusz Julia
Pogorzelec Zuzanna
Nowaczyk Kamil

Gimnazjum

Klimaszewska Katarzyna - Najlepszy Uczeń 2015
Trzęsowska Lidia - Najlepszy Uczeń 2015
Gaj Michalina
Czaja Magdalena
Cieślak Natalia
Pługowska Magdalena
Cuprych Przemysław
Flechner vel Feichner Julia
Marczak Krzysztof
Woźna Julia

Szkoła Podstawowa

Cieślak Natalia - Najlepszy Uczeń 2014
Kurpik Zuzanna - Najlepszy Uczeń 2014
Nowicka Aleksandra - Najlepszy Uczeń 2014
Walczyńska Pola - Najlepszy Uczeń 2014
Pogorzelec Zuzanna
Kołecka Alicja
Makowska Adrianna
Manikowska Anna
Marczak Mateusz
Błaszczyk Dawid

Gimnazjum

Klimaszewska Katarzyna - Najlepszy Uczeń 2014
Trzęsowska Lidia - Najlepszy Uczeń 2014
Wrembel Katarzyna
Gaj Michalina
Kaczmarek Jakub
Zamysłowska Anna
Wawrzyniak Eryk
Czaja Magdalena
Maciejczyk Nina
Głowacki Michał
Przybył Ernest
Pera Agnieszka
Alicja Urbaniak

Szkoła Podstawowa

Kołecka Alicja - Najlepszy Uczeń 2013
Cieślak Natalia - Najlepszy Uczeń 2013
Kurpik Zuzanna - Najlepszy Uczeń 2013
Gaj Michalina - Najlepszy Uczeń 2013
Grzesiak Martyna
Zamysłowska Anna
Manikowska Anna
Naskręcki Błażej
Grzesiak Dawid
Pługowska Magdalena
Łazowska Marta

Gimnazjum

Mikołajczak Karolina - Najlepszy Uczeń 2013
Klimaszewska Katarzyna
Czaja Magdalena
Wrembel Katarzyna
Kowalczyk Maria
Żywiołowska Zuzanna
Kaczmarek Jakub
Ilievska Lidia
Maj Marcin
Nykiel Julia

Szkoła Podstawowa

Michalina Gaj - Najlepszy Uczeń 2012
Katarzyna Klimaszewska
Natalia Cieślak
Zuzanna Kurpik
Adam Wesołowski
Michał Głowacki
Martyna Grzesiak
Magdalena Pługowska
Magdalena Sołtysiak
Anna Zamysłowska
Albert Jachowicz-Brzeziński

Gimnazjum

Mikołajczak Karolina - Najlepszy Uczeń 2012
Klimaszewska Beata
Joanna Paszyn
Katarzyna Grzelak
Marta Kacperska
Paweł Iwańczuk
Agata Niziołek
Magdalena Sosnowska
Natalia Walczak
Zuzanna Żywiołowska

Szkoła Podstawowa

Michalina Gaj - Najlepszy Uczeń 2011
Julia Woźna
Jakub Kaczmarek
Katarzyna Klimaszewska
Nina Maciejczyk
Karolina Ludwiczak
Natalia Ludwiczak
Michał Głowacki
Martyna Grzesiak
Anna Zamysłowska

Gimnazjum

Kamil Szymański - Najlepszy Uczeń 2011
Karolina Mikołajczak
Michalina Pikuzińska
Maria Kowalczyk
Paweł Iwańczuk
Joanna Sztandera
Agnieszka Urbańska
Tomasz Sołtysiak
Beata Klimaszewska
Maria Żuberek

Aktualności

Najnowsza galeria zdjęć