Rok szkolny 2014/2015

15 Cze Rok szkolny 2014/2015

SUKCESY NAUKOWE

 

Wiktoria Leki, Julia Kowalska, Alicja Kołecka

I miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PRZYRODNICZO – PLASTYCZNYM „NA ŁAWCE W PARKU”


Hanna Smelczyńska, Piotr Pawlaczyk

bardzo dobry wynik w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE MATEMATYCZNYM ALFIK


Monika Drygas, Piotr Gradowski, Mikołaj Pisarski, Dawid Błaszczyk, Krzysztof Skwarek

wyróżnienie w MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM KANGUR


Alicja Kołecka, Kamil Nowaczyk, Piotr Gradowski, Monika Drygas, Bartosz Czaja, Michalina Malinowska

laureaci OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY JĘZYKA ANGIELSKIEGO GALILEO


Gabriela Rataj

wyróżnienie w POWIATOWYM KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM


Aleksandra Nagłowska

II miejsce w KONKURSIE EUROPEJSKIE DNI DZIEDZICTWA NARODOWEGO I KULTUROWEGO


Alicja Kołecka

wyróżnienie w XIX MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO


Adrianna Makowska

I miejsce w I MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZYM PRYZMAT


Grzegorz Ciamciak

II miejsce w I MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZYM PRYZMAT


Reprezentacja: Maciej Rudolf, Jakub Pawlaczyk, Wojciech Krysiak

III miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO GAMES FOR FUN


Wojciech Krysiak

I miejsce w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE WIEDZY PRZYRODNICZEJ ŚWIETLIK


Martyna Pietrzyk, Oliwia Bytnar, Franciszka Kwarcińska, Julia Nawrocka, Aleksandra Kołata

wyróżnienie w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE WIEDZY PRZYRODNICZEJ ŚWIETLIK


 

SUKCESY ARTYSTYCZNE

 

Chór Szkoły Podstawowej i Gimnazjum ss. Nazaretanek

SREBRNY KAMERTON w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE CHÓRÓW A’CAPELLA DZIECI I MŁODZIEŻY W BYDGOSZCZY


Alicja Kołecka

nagroda główna w XVI WIELKOPOLSKIM KONKURSIE NA MONODRAM


Alicja Kołecka

II miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE MONODRAMÓW


Ada Nowak, Martyna Rachwalska, Zofia Fabiniak

II miejsce na Festiwalu Piosenki Ekologicznej


Zofia Rogacka

wróżnienie na Festiwalu Piosenki Ekologicznej


Barbara Kudrykiewicz

I miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM PODRÓŻ DO KRAINY BAŚNI I LEGEND KALISKICH


Weronika Kowalska

II miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM PODRÓŻ DO KRAINY BAŚNI I LEGEND KALISKICH


 

SUKCESY SPORTOWE

 

Weronika Tomaszewska

I miejsce w VIII BIEGU KOŚCIUSZKI


Reprezentacja SP NAZARET kl. 4-6

 
III miejsce w MISTRZOSTWACH KALISZA W PŁYWANIU DRUŻYNOWYM


Weronika Tomaszewska

I miejsce w MISTRZOSTWACH KALISZA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH


Weronika Tomaszewska

I miejsce w MISTRZOSTWACH KALISZA W BIEGU NA 600 m


Julia Bogusz

III miejsce w MISTRZOSTWACH KALISZA W BIEGU NA 60 m


Błażej Bażant

I miejsce w MISTRZOSTWACH KALISZA W BIEGU NA 300 m


Alan Pichur

III miejsce w MISTRZOSTWACH KALISZA W BIEGU NA 300 m


Stanisław Bartosz

II miejsce w MISTRZOSTWACH KALISZA W BIEGU NA 60 m


Wiktoria Leki

III miejsce w MISTRZOSTWACH KALISZA W BIEGU NA 300 m


Reprezentacja SP NAZARET kl. 4-6

III miejsce w Mistrzostwach Kalisza w Pływaniu Drużynowym

Brak komentarzy

Przepraszamy, formularz komentarza aktualnie jest niedostępny.