Rok szkolny 2013/2014

13 Lip Rok szkolny 2013/2014

LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW WOJEWÓDZKICH

 

Wojciech Nykiel

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego


INNE SUKCESY NAUKOWE

 

Alicja Kołecka, Kamil Nowaczyk

laureaci OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO GALILEO


Wojciech Nykiel, Mikołaj Nowak, Piotr Pawlaczyk, Maja Chojnacka, Wiktor Jamszoł

wyróżnienie  w MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM KANGUR


Zuzanna Łaska, Piotr Gradowski

I miejsce w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE LINGWISTYCZNYM Z J. ANGIELSKIEGO „MŁODY LINGWISTA”


Błażej Bażant, Monika Drygas

III miejsce w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE LINGWISTYCZNYM Z J. ANGIELSKIEGO „MŁODY LINGWISTA”


Piotr Gradowski, Monika Drygas

I miejsce w OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „SOWA”


Julia Cholajda, Piotr Gradowski

I miejsce w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE „DYKTANDO NIE TYLKO DLA MISTRZÓW”


Julia Cholajda, Piotr Gradowski

III miejsce w OGÓLNOPOLSKIM TEŚCIE ORTOGRAFICZNYM


Julia Cholajda

I miejsce w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE „DYKTANDO NIE TYLKO DLA MISTRZÓW”


Piotr Gradowski

VII miejsce w województwie
w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE MATEMATYCZNYM ALFIK


Wojciech Nykiel

wyróżnienie w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE MATEMATYCZNYM ALFIK


Reprezentacja SP NAZARET (Marta Łazowska, Julia Wosiak, Dawid Grzesiak)

III miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO


Patryk Wdowczyk

III miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE „ZNAM PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO”


 

SUKCESY ARTYSTYCZNE

 

Chór Szkoły Podstawowej i Gimnazjum ss. Nazaretanek

brązowy kamerton w W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE CHÓRÓW A’CAPELLA DZIECI I MŁODZIEŻY W BYDGOSZCZY


Reprezentacja SP NAZARET

III miejsce w XII MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PIOSENKI EKOLOGICZNEJ


Karolina Maj

I miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE POLSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK


Zuzanna Jankowska

III miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE POLSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK


 

SUKCESY SPORTOWE

 

Weronika Tomaszewska

I miejsce w VII BIEGU KOŚCIUSZKI


Weronika Tomaszewska

I miejsce w BIEGU NA 60 M. – ZŁOTY MITING LEKKOATLETYCZNY SZKÓŁ MIASTA KALISZA


Jakub Bierna

III miejsce w RZUCIE PIŁECZKĄ PALANTOWĄ – ZŁOTY MITING LEKKOATLETYCZNY SZKÓŁ MIASTA KALISZA


Reprezentacja SP NAZARET kl. 4-6

II miejsce w LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ SZKÓŁ MIASTA KALISZA (GRUPA ZIELONA)


Reprezentacja SP NAZARET kl. 4-6

III miejsce w REGIONALNA PARAFIADA DIECEZJI KALISKIEJ


Reprezentacja SP NAZARET kl. 4-6

III miejsce w MISTRZOSTWACH KALISZA W PŁYWANIU


Reprezentacja SP NAZARET kl. 4-6

III miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE GIER I ZABAW IM J. KUSOCIŃSKIEGO


Paweł Jędraszek

II miejsce w MISTRZOSTWA KALISZA W SZACHACH


Amelia Hofman

III miejsce w MISTRZOSTWA KALISZA W SZACHACH


Marcel Hofman

II miejsce w HALOWYCH ZAWODACH OGÓLNOPOLSKICH DZIECI I MŁODZIEŻY W JEŹDZIECTWIE

Brak komentarzy

Przepraszamy, formularz komentarza aktualnie jest niedostępny.