Sorry, no posts matched your criteria.

Projekty uczniowskie

W ramach projektów gimnazjalnych uczniowie zgłębiają różnorodne tematy i co roku zaskakują nas pomysłowością w ich realizacji!

2017

Tegoroczny projekt.

audycja 1

audycja 2

audycja 3

audycja 4

2016

Cieślak Natalia, Pietrzak Natasza, Maj Karolina, Wosiak Julia, Wosiak Kornelia, Sołtysiak Magdalena i Siepracki Michał podjęli poważny temat: Uzależnienia „Wybór należy do ciebie”, który zrealizowali pod okiem p. Katarzyny Czarny.

Zdrowy tryb życia trend czy potrzeba? – na to pytanie szukali odpowiedzi: Urbaniak Ewa, Jankowska Zuzanna, Matusiak Maria, Turowska Joanna, Jędrysiak Klaudia i Czyżewski Mirosław. Uczniów wspierała p. Anna Lisewska.

Dzień bez technologii – możliwe? Łazowska Marta, Golas Wiktoria, Dahlke Aleksandra, Pługowska Magdalena, Gorzkiewicz Wanessa i Chwiralska Natalia – przetestowały to na klasach II. A czy ludzie w XXI wieku mogliby żyć bez technologii? – grupa wraz z p. Joanną Kobusińską poznawała technologiczne nowinki.

Jeśli myślisz o zmianie diety – skonsultuj to ekspertami: Pawłem Urbaniak, Dawidem Grzesiak, Janem Rogackim i Przemysławem Kabzińskim oraz s. Elżbietą Murawską. Wegetarianizm – dobro czy zło? – oni na pewno znają odpowiedź.
Planujesz wakacje w tropikach i nie wiesz jak się do niej przygotować? – Adam Wesołowski, Patryk Kleczewski, Wojtek Słowiński, Marcel Hofman, Wojciech Nykiel, Wojciech Nowak i s. Inez Radlica wiedzą na ten temat wszystko.

2015
2014

Prezentacja

Prezentacja

Aktualności

Najnowsza galeria zdjęć

Prezentacja

Aktualności

Najnowsza galeria zdjęć