Sorry, no posts matched your criteria.

Formacja uczniów

 • KATECHEZA W NAZARECIE

  KATECHEZA W NAZARECIE

  Kim i jaki jest Bóg? Kim i jakim chce być ja?- religia w szkole to nie nudy, ale ciekawe spotkanie. W roli głównej Ty i ON. Tu uczysz się o Bogu, przygotowujesz do życia sakramentami, poznajesz siebie i bliźnich.

 • REKOLEKCJE I REFLEKSJE

  REKOLEKCJE I REFLEKSJE

  W Nazarecie rekolekcje to czas szczególny. Nie chodzi przecież, żeby tylko ``pójść do kościoła``. Gimnazjaliści na ogół wyjeżdżają poza szkołę. Młodsi uczniowie uczestniczą w rozbudowanym i bogatym programie w szkole.

 • W CODZIENNOŚCI SZKOLNEJ

  W CODZIENNOŚCI SZKOLNEJ

  Każdy dzień rozpoczynamy krótką modlitwą. Mamy w szkole kaplicę z Najświętszym Sakramentem. Wielu z nas tam zagląda choć na chwilę - i to nie tylko przed klasówką. Spotykamy się na wspólnej modlitwie za nas, nasze rodziny, szkołę...

 • RAZEM ŚWIĘTUJEMY

  RAZEM ŚWIĘTUJEMY

  Klasowe wigilie w Nazarecie są tak niesamowite, że nawet absolwenci szkoły (dziś już licealiści) przychodzą tu przed świętami i chcą w swojej ``starej szkole`` po prostu pobyć - bo w Nazarecie jest atmosfera prawdziwych świat tzn. z Bogiem na właściwym miejscu.

 • SZKOLNE UROCZYŚTOŚCI

  SZKOLNE UROCZYŚTOŚCI

  Bóg Honor Ojczyzna - zawołanie naszych praojców wzywa nas do podjęcia tradycji przodków, by Bogu powierzyć swe życie i z serca służyć Ojczyźnie. W duchu wiary przeżywamy szkolne uroczystości, rozpoczynając je Eucharystią, by Bogu dziękować i prosić o łaski.

 • RADOŚĆ WIARY

  RADOŚĆ WIARY

  Forum Młodzieży Szkół Katolickich, Duszpasterstwo Młodzieży Nazaretańskiej, wspólne pielgrzymowanie, śpiew, taniec, modlitwa - świadectwo młodych dla młodych - są dla nas szansą na doświadczenie radości z przeżywanej wiary.

Aktualności

Najnowsza galeria zdjęć