Dzień Imienin

23 Sty Dzień Imienin

Siostry Dyrektor to tak naprawdę święto całej szkoły. W tym roku było po prostu KONCERTOWO!

Kochana Siostro Dyrektor, ciesz się światem i spotykanymi ludźmi, a Twoje serce niech przepełnia miłość, którą podzielisz się z potrzebującymi. Pielęgnuj w sobie uśmiech, nie zatracaj nigdy poczucia humoru. Staraj się słuchać bardziej Boga niż ludzi, a On pokaże Ci prawdę i obdarzy swoim błogosławieństwem. Tego życzy klasa 1a z wychowawczynią – p. Niną Czerniak

 

Klasa I b
Siostrze Dyrektor życzenia złożyć chce.
Życzymy dużo szczęścia i radości,
z uczniami samych pomyślności,
wyjazdu do Energylandii dla przyjemności.
Błogosławieństwa Bożego i uśmiechu promiennego!
Kochana Siostro Dyrektor, niech Twoje marzenia się spełniają,
a smutki nigdy nie dokuczają.
Żyj nam sto lat!
Uczniowie klasy I b z wychowawczynią – p. Agatą Kowalską

 

Z okazji imienin Siostrze Dyrektor składamy życzenia: uśmiechu, ale tego dziecięcego – bo on jest najpiękniejszy.
Życzymy również :
daru modlitwy dziecka – bo ona jest najbardziej szczera.
odwagi, takiej jaka ma dziecko, aby poznawać świat.
ufności w Boże plany, bo dziecko zawsze ufa rodzicom.
siły dziecka, bo jej nigdy nie brakuje.
dziecięcego spojrzenia a na świat – bo ono zło zmienia w dobro :))))
Szczęść Boże, Siostro Dyrektor! Niech Bóg Jedyny prowadzi Siostrę każdego dnia! Wszystkiego co najlepsze z okazji imienin życzą uczniowie kl. II a z wychowawczynią – p. Izą Białecką

 

Niech Ci słonko cudnie gra,
niech twój uśmiech długo trwa,
nie trać swej wesołej minki,
dziś są Twoje imieninki!
Twoje imię w kalendarzu,
to jest Twój szczęśliwy dzień,
Poczta kwiatów w korytarzu
Już za chwilę spotka Cię!
Życzeń pęki weź do serca,
I uśmiechaj często się …
Smutków niech Ci nikt nie wkręca!
Dziś są imieniny Twe.
Klasa 3a z wychowawczynią – p. Magdą Kasprzak

 

Siostro Dyrektor wszystkich nas,
Twych imienin nadszedł czas,
Klasa czwarta oddział A,
Moc uśmiechów Tobie da.
Niech Ci zdrowie dopisuje,
Anioł Stróż niech Cię pilnuje,
Dobrzy ludzie pomagają,
A uczniowie radość dają.
Wszelkich łask Bożych życzą uczniowie klasy IV a wraz z wychowawcą – p. Jackiem Rutkowskim

 

Droga Siostro Dyrektor, z okazji Twoich imienin życzymy Ci przede wszystkim Bożego błogosławieństwa. Niech z niego wypływa radość, zdrowie i pokój w sercu. Modlimy się, aby Twoja Patronka – święta i dziewicza Agnieszka z Rzymu – wspierała Cię w drodze do nieba, po której poprowadź nas wszystkich. Niech wytrwałość i odwaga św. Agnieszki, która także w pełni zaufała Bogu – będą dla Siostry nadzieją w trudnej dyrektorskiej służbie. Wierzymy, że z tą patronką dziewic i harcerek pokonasz wszelkie przeszkody w realizacji Bożych planów wobec nas wszystkich i naszej szkoły. Pragniemy zapewnić Siostrę o naszym wsparciu i modlitwie w Siostry intencjach.
Szczęść Boże, Siostro Dyrektor! Kl. 4b z wychowawczynią – p. Katarzyną Giętka

 

Kochana Siostro Dyrektor!
Z okazji imienin składamy najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia i sił potrzebnych do prowadzenia naszej szkoły. Niech każdy kwiat się do Siostry uśmiecha i każdy dzień okaże się słoneczny i wesoły.
Życzymy Siostrze wiele radości i Bożego błogosławieństwa w życiu codziennym. klasa V a z wychowawczynią – s. Miriam

 

Jest taki dzień, już po Nowym Roku,
Kiedy słońce nie chce ogłosić zmroku,
Kiedy ptaki śpiewają na drzewach z weselem,
A każdy staje się każdego przyjacielem,
Kiedy rzeka płynie wolno i spokojnie,
Kiedy drzewa, choć bez liści, kłaniają się hojnie,
Kiedy lew z jagnięciem żyją w zgodzie
Kiedy wszystko na ziemi dzieje się w wielkiej swobodzie
Ten dzień, w którym wszyscy mają wesołe miny…
Już wiemy, że są Siostry Dyrektor imieniny!

 

Siostro Dyrektor, z okazji Siostry imienin cała 6a, razem ze swoją siostrą wychowawczynią, życzy Siostrze: szczęścia i zdrowia oraz błogosławieństwa Bożego w każdym dniu. Niech spłynie na Siostrę deszcz łask, owieje ciepły wiatr Ducha Świętego, ogrzeje słońce – Jezus, który jest Miłością i niech omijają Siostrę burze niepowodzeń i trudności.
Życzymy także, aby Siostra żyła w zgodzie ze wszystkimi bliźnimi i aby Siostra już zawsze była bardzo dobrą Siostrą Dyrektor. A na koniec, tradycyjnie, nie za mało i nie za dużo tylko 100 lat.
Kl. 6a z wychowawczynią – s. Jeremią

 

Św. Agnieszka – niewinna, czysta, święta, męczennica… Przedstawiana z barankiem, dwiema koronami. Pisze się o niej, że była pobożna i piękna. Oddała życie za wiarę, bo chciała służyć Chrystusowi. Była dzielna, odważna i wytrwała. Stała się patronką dzieci i panien. Stała się wzorem do naśladowania dla wielu pokoleń.
Droga s. Dyrektor! Niech św. Agnieszka wspiera Siostrę w życiu, w posłudze zakonnej i pracy pedagogicznej. Życzymy Siostrze satysfakcji, cierpliwości – szczególnie dla uczniów, wielu łask Bożych. Niech dzień imienin będzie miły i radosny! Kl. 7a z wychowawczynią – p. Joanną Kobusińską

 

Nieskończoności powiewów Ducha Świętego,
Radości na okrągło,
Spotęgowanej cierpliwości,
Problemów – tylko takich jak równania nieoznaczone – z nieskończenie wieloma rozwiązaniami,
Przeciwności tak prostych do usunięcia – jak usuwanie niewymierności z mianownika,
Pomnożonej wiary, nadziei i miłości.
Tylko takich ludzi wokoło, na których zawsze można liczyć i z którymi wszystko wychodzi na prostą.
Kl. II a gimnazjum z wychowawczynią – s. Vianneyą

 

Szanowna Siostro Dyrektor!
W imieniu klasy 2b chcielibyśmy złożyć Siostrze serdeczne i szczere życzenia z okazji imienin. Niech ten szczególny dzień przyniesie obfite błogosławieństwo Boże oraz wszelkie potrzebne łaski. Niech Pan Bóg obdarza Siostrę darami Ducha Świętego i zdrowiem. Niech satysfakcja z owoców pracy oraz nasza wdzięczność wynagradza troski i trudy związane z tak odpowiedzialną posługą. Wszystkiego najlepszego!
Samorząd klasy II b GIM z wychowawczynią – s. Elżbietą

 

W tym ważnym dla Siostry dniu życzymy przede wszystkim dużo szczęścia, zdrowia, pomyślności, radości z życia przepełnionego Bożą miłością i łaską. Aby uśmiech nigdy nie opuszczał Siostry oraz aby Duch Święty dał Siostrze siłę w prowadzeniu szkoły.
Kl. III a gimnazjum z wychowawczynią – p. Aleksandrą Urbaniak

 

Szanowna Siostro Dyrektor! Z okazji imienin pragniemy Siostrze życzyć wszystkiego co najlepsze. Niech światło Ducha Świętego przyświeca Siostrze każdego dnia i pomaga pokonywać codzienne trudności. Życzymy wytrwałości w dążeniu do celów i marzeń. Niech każdy dzień przynosi Siostrze wiele radości i satysfakcji!
Kl. III b gimnazjum z wychowawczynią – s. Irminą

Galeria

Brak komentarzy

Przepraszamy, formularz komentarza aktualnie jest niedostępny.